ΕΟΔΥ: Τα 176 σημεία δωρεάν rapid test την Τετάρτη 1/12

Σε συνολικά 176 σημεία ανά τη χώρα θα κάνουν αύριο, Τετάρτη, δωρεάν ελέγχους Covid-19 οι Κινητές Ομάδες Υγείας του ΕΟΔΥ.

by Times Newsroom 1

Συγκεκριμένα, το πρόγραμμα έχει ως εξής:

  • Δ. Βύρωνα, Πάρκο Καραολή & Δημητρίου, έναντι του Δημαρχείου, 09:00-15:00
  • Δ. Αμαρουσίου, Βασιλ. Όλγας 8, κλειστό γυμναστήριο “Σπύρος Λούης” (09:30-15:00)
  • Δ. Πειραιά, Πλατεία Κανάρη, Πασαλιμάνι, 09:30 -15:00
  • Δ. Αλίμου, Κανάρη 1, παραπλεύρως Δημοτολογίου Αλίμου, 12:00-18:00
  • Δ. Διονύσου, Πολιτιστικό κέντρο Άνοιξης, Κανάρη 3, 09:30 -15:00
  • Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος, Ίλιον, 09:00 -15:00
  • Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο, Στρ. Καραϊσκάκη 138 & Επαύλεως, Χαϊδάρι, 09:00-15:00
  • Δ. Ελευσίνας, Πολιτιστικό Κέντρο Κίμωνος & Παγκάλου, απέναντι από Εκκλησία Αγίου Γεωργίου, 09:30-15:00
  •  Δ. Γλυφάδας, παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από Εκκλησία Αγίου Κων/νου, Βασ. Κων/νου, 09:30-15:00
  • Δ. Κηφισιάς, Αγίας Παρασκευής 57, Κάτω Κηφισιά, 09:30-15:00
  • Δ. Περιστερίου, Δημοτικά Καταστήματα, γραφεία Ερυθρού Σταυρού, έναντι της πλατείας Δημαρχείου, Στάση Μετρό “Περιστέρι”, 12:00-18:00
  • Λ.Φ. Αγ. Παύλου, Μαμούρη 22 & Δύμης, 09:00-13:00
  • Λ.Φ. Κολοκυνθούς, Αίμωνος 9, Άστρους, 09:00-13:00
  • Λ.Φ. Μεταξουργείου, Μ. Αλεξάνδρου 37, 09:00-13:00
  • Λ.Φ. Γκράβας, Ταϋγέτου 62, 09:00-13:00
  • Λ.Φ. Κ. Πατησίων, Αρκολέων 12, 09:00-13:00
  • Λ.Φ. Κυψέλης, Σκύρου & Καυκάσου, 09:00-13:00
  • Λ.Φ. Παγκρατίου, Πρατίνου 12, 09:00-13:00
  • Λ.Φ. Πανόρμου, Πανόρμου & Βαθέος 25, 09:00-13:00
  • Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη),12:00-19:00.
  • Δ. Πυλαίας, κοινοτικό κατάστημα, πλατεία Ελευθερίας, Φίλυρο, 09:30 – 15:00.
  • Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 09:30-15:00.
  • Δ. Θερμαϊκού, ΚΑΠΗ Μηχανιώνας ,Κώστα Βάρναλη 5, 09:30-14:30
  • Δ.Παύλου Μελά, στρατόπεδο Καρατάσιου, Λεωφ. Στρατού 37,  09:30-15:00.
  • Δ. Αμπελοκήπων-Μενεμένης, ΚΑΠΗ Μενεμένης, Έλ. Αλεξίου 10, 09:00-15:00
  • Δ. Δέλτα, ΚΑΠΗ Καλοχωρίου , πλατεία Ελευθερίας 1, 09;00-14:30
  • Κάτω Τούμπα, 8ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Αρτάκης 9, 9:00 – 15:00.
  • Τριανδρία, 14ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Ηρώων 4, 9:00 – 15:00.
  • Χαριλάου, 6ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Νούκα Στέφανου 10, 9:00 – 15:00.
  • Ιατρείο ΕΟΔΥ στην  Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00.
  • Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30.
  • Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλαιά Λαχαναγορά, 08:30 -13:30
  • Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, ΚΑΠΗ Αγίου Κωνσταντίνου, 08:30 -11:30
  • Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, Μεσολόγγι, 08:30-14:30
  • Αιτωλοακαρνανία, κοινοτικό κτίριο, Ίδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος, 09:00-14:00
  • Άνδρος, Χώρα, Κ.Υ. Άνδρου, 09:00-17:00
  • Άνδρος, Μπατσί, πλησίον ΚΕΠ, 10:00-16:00
  • Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, Άργος, 09:00-15:00
  • Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00
  • Αρκαδία, Πλατεία Αγίου Βασιλείου, Τρίπολη, 9:00-14:00
  • Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 8:00-13:00
  • Αρκαδία, Πλατεία Καρτσιώτη, Άστρος, 9:00-12:00
  • Άρτα, Κέντρο Υγείας Άρτας (ISO BOX), 09:00-15:00
  • Άρτα, Πλατεία Εθνικής Αντίστασης, 09:00-15:00
  • Άρτα, Γενικό Νοσοκομείο Άρτας, 09:00-15:00
  • Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, Ρήγα Φεραίου 58, 08:30-20:30
  • Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας Αιγίου, Οίκημα Μάνας και Παιδί, Κλεισούρας 1, 09:00-15:00
  • Αχαΐα, Πάτρα, πλατεία Ελευθερίας, 09:00-14:30
  • Βοιωτία, Κέντρο Υγείας Θήβας, 09.00-15.00
  • Βοιωτία, Παλαιό Δημαρχείο Λιβαδειάς, 08:15-13:45
  • Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ ,Ζιάκα 23, 08:30-15:30
  • Γρεβενά, Δημαρχείο Γρεβενών, 08:30-15:00
  • Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:00
  • Δράμα, Κοινότητα Κεφαλαρίου, 09:00- 13:30
  • Δράμα, Κοινότητα Φτελιάς, 09:30 – 13:00
  • Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:30-15:30
  • Έβρος, Παλιό Νοσοκομείο, Δήμητρας 19,  09:00-15:00
  • Έβρος, Ιατρείο Τυχερού,  09:30-13:30
  • Έβρος, ΚΑΠΗ Διδυμοτείχου, 25ης Μαιου 145,  12:30-14:30
  • Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευρυπίδου Ζιγκμπουργκ 10, 08:00 – 16.00
  • Έβρος, πλατεία Δασίου Ορεστιάδας, παλιό δασονομείο – επαρχείο, 10:00-13:00
  • Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00
  • Έβρος, Οικισμός Λάκκωμα, Σαμοθράκη, 10:30 – 14:00
  • Εύβοια,  Λουτρά Αιδηψού, Λιμένας, Αίθουσα ΟΛΝΕ, 08:00-14:00
  • Εύβοια,  Χαλκίδα, 4ο ΚΑΠΗ Χαλκίδας, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, Περιοχή Πειραϊκή Πατραϊκή, 09:00-15:00
  • Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου,08.30-10.30
  • Ζάκυνθος, K.Y Πρώην ΙΚΑ,09:00-15:00
  • Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία – πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:00-17:00
  • Ηλεία, Λάλα Αρχαίας Ολυμπίας, Δημαρχείο Λάλα, 09:00-11:00
  • Ηλεία, Κούμανι Αρχαίας Ολυμπίας, Κοινοτικό γραφείο Κούμανι, 11:30-13:30
  • Ηλεία, Αντρώνι Αρχαίας Ολυμπίας, Κοινοτικό γραφείο Αντρώνι, 14:00-15:30
  • Ηλεία, Καράτουλα, Κοινοτικό Γραφείο Καράτουλα, 14:00-16:00
  • Ηλεία, Κυλλήνη, Δημαρχείο Κυλλήνης, Πολυτεχνείου 2, 09:00-14:30
  • Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού, 09:00-15:00
  • Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00
  • Ημαθία, Κοινότητα Χαρίεσσας, Χαρίεσσα Νάουσας, 09:00-15:00
  • Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00
  • Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00
  • Ηράκλειο, ISOBOX – Προαύλιος χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:00-15:00
  • Θάσος,  Κ.Υ Πρίνου, 08:00-14:00
  • Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00
  • Θεσπρωτία, Δημαρχείο Φιλιατών, 10:00-14:00
  • Ικαρία, Κ.Υ. Ευδήλου, 09:00-16:00
  • Ιωάννινα,  Πλατεία Πύρρου, 09:00-17:00
  • Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-14:00
  • Καβάλα, Κ.Υ. Χρυσούπολης, 08:30-15:30
  • Καβάλα, Νομαρχείο Καβάλας, 09:00-15:00
  • Κάλυμνος, Κεντρικός Λιμένας, 09:00-17:00
  • Λέρος, Δημοτικό Κτήριο ΔΟΝΑ, 09:00-15:00
  • Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Καρδίτσας ( Πλατεία Ελευθερίας), 08:00-16:00
  • Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα  Σαρανταπόρου,08:00-14:00
  • Καρδίτσα, Δημαρχείο Μουζακίου, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-11:00
  • Καρδίτσα, Πνευματικό Κέντρο  Δήμου Σοφάδων,08:00-11:00
  • Καρδίτσα, Drive Through, Περιφερειακός Καρδιτσομαγούλας,09:00-14:00
  • Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρώων Πολυτεχνείου 12, 11:30-14:30
  • Καρδίτσα, Τ.Κ Ανθηρού Δήμου Αργιθέας,Κοινοτικό Ιατρείο, 12:30-13:00
  • Καρδίτσα, Τ.Κ  Λαγκαδίου  Ανθηρού  Δήμου Αργιθέας, Προαύλιο Εκκλησίας Αγ. Αναργύρων , 13:00-13:30
  • Καστοριά, Κέντρο Υγείας Καστοριάς, Καπετάν Κώττα 2, 08:30-15:30
  • Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο Κέρκυρας, Μαντζάρου 5, 09.00-14.30
  • Κεφαλληνία, Κοινότητα Πάστρας (Σχολεία), 09:00-16:00
  • Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00
  • Κιλκίς, Τέρπυλλος, Πρώην Δημοτικό Σχολείο, 09:00-11:00
  • Κιλκίς. Ευκαρπία. Πολιτιστικός Σύλλογος, 12:00-14:00
  • Κιλκίς, ΚΑΠΗ Αξιούπολης, 08:30-15:30
  • Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγάμου 62, 08:30-14:00
  • Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, Αριστοφάνους 5Α,  08:15- 15:15
  • Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Βελβεντού, 11:00 – 13:00
  • Κόρινθος, Δημοτικό Θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου, 08:30-13:00
  • Κόρινθος, Δημοτικό κτίριο BEAU RIVAGE, Ποσειδώνος και Ήρας 2, παραλία Λουτρακίου, 09:30-13:30
  • Κως, Οδός Υγείας, Κανάρη 3, 08:15-15:30
  • Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελιστρίας 89, 9:00- 15:00
  • Λακωνία, Γενικό Νοσοκομείο Μολάων, 9:30- 14:30
  • Λάρισα, Κεντρική Πλατεία / Μπροστά στο Δημαρχείο,8:00-15:30
  • Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ, 8:00-15:30
  • Λάρισα, Στέκι Αγίου Νικολάου, Ασκληπιού 68, 8:00-15:30
  • Λάρισα, ΚΤΕΛ 8:00-15:30
  • Λάρισα, Ελασσόνα ΚΑΠΗ 9:00-15:00
  • Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:00-17:00
  • Λέσβος, Κ.Υ. Μυτιλήνης, 08:30-15:45
  • Λέσβος, Πλατεία Δημοτικού Θεάτρου, 10:00-14:00
  • Λευκάδα, Καπή, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:30
  • Λήμνος,  Μύρινα, παλαιό θυρωρείο ΓΝ – Λήμνου, Ηφαίστου 1, 08:45 – 14:45
  • Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου, Δήμου Βόλου, Χατζηαργύρη & Τριανταφυλλίδη 08:00-16:00
  • Μαγνησία, Πανθεσσαλικό Στάδιο Βόλου, 08:00-14:00
  • Μαγνησία, Δημαρχείο Ν. Αγχιάλου, 08:30-13:30
  • Μαγνησία, Κτίριο Περιφερειακής Ενότητας Μαγνησίας, 08:00-14:00
  • Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 19:30
  • Μεσσηνία, Καλαμάτα, Κεντρική Αγορά, 08:30 – 14:00
  • Μεσσηνία, Κυπαρισσία, Isobox Νοσοκομείου,  09:30 – 14:30
  • Μεσσηνία, Μεσσήνη, Κέντρο Υγείας. 08:30 -14:30
  • Νάξος, Εκκλησία Αγίου Νικοδήμου, Χώρα, 7:30-14:30
  • Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:30-14:00
  • Πάρος, Π.Ι Μαρμάρων, 08:30-11:00
  • Πάρος, Πλατεία Νάουσας, 11:30-15:00
  • Πάτμος, Σκάλα, Πνευματικό κέντρο Πάτμου, Πάτμιον, 08:00-16:00
  • Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως, 08:00-15:30
  • Πέλλα, Δημαρχείο Κρύας Βρύσης, 09:00 – 14:30
  • Πιερία, Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-14:30
  • Πιερία , Κέντρο Υγείας Αιγινείου , 09:00-13:00
  • Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ. Βενιζέλου 20, 09.00-14.00
  • Πρέβεζα, Παραλία Πάργας, Πάργα,09:00-12::00
  • Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν. Αγ.Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00
  • Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν. Αγ.Κωνσταντίνου, Ηγουμένου Γαβριήλ,09:00-14:00
  • Ροδόπη, Κομοτηνή, Γενική Διεύθυνση Δημόσιας Υγείας, Υψηλάντου και Συμεωνίδη, 09:00-14:00
  • Ρόδος, Πλατεία κοινότητας Ίστριου, 09.30-11.30
  • Ρόδος, Πλατεία κοινότητας Απολλακιάς, 12.00-14.30
  • Ρόδος, Παλαιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00
  • Σάμος, Isobox Κ.Υ. Καρλοβάσου 08:00-14:00
  • Σάμος, Isobox Γ.Ν. Σάμου 08:15-14:00
  • Σάμος, Πλατεία Πυθαγόρα 11:30-13:30
  • Σέρρες, , Κ.Υ. Σερρών, 08:30-14:30
  • Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου,
  • Σύρος, Αθλητικό κέντρο Δημήτριος Βικέλας, 09:00- 15:00
  • Τήνος, Κ.Υ. Τήνου 09:00 – 17:00
  • Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-13:30
  • Τρίκαλα, Ε΄ΚΑΠΗ, 10:00-15:30
  • Τρίκαλα, Κεντρική Πλατεία Καλαμπάκας, 08:00-10:00
  • Τρίκαλα, Πλατεία Πύλης, 08:00-09:30
  • Τρίκαλα, Πλατεία Περτουλίου, 10:00-11:00
  • Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 10:30-15:00
  • Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας-Χώρος Εκδοτηρίων, Λαμία, 09:00-15:00
  • Φθιώτιδα, Κλειστό Γυμναστήριο Δ.Ε. Αγίου Κωνσταντίνου, Δήμος Καμένων Βούρλων, 09:00-11:00
  • Φθιώτιδα, Κλειστό Γυμναστήριο Δ.Ε. Μώλου, Δήμος Καμένων Βούρλων, 11:30-14:00
  • Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:00-14:30
  • Φλώρινα, Λαϊκή Αγορά, Πλατεία Μόδη και Πρεσπών, 09:00 – 13:30
  • Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας,08.00-12.00
  • Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30
  • Χαλκιδική, Πολύγυρος, Δημοτικό Θέατρο Πολυγύρου, 09:00 – 15:00
  • Χαλκιδική, Μεγάλη Παναγία, ΚΑΠΗ Μεγάλης Παναγίας, 09:00 – 15:00
  • Χανιά, Αίθριο Δημαρχείου Χανίων, 08:30-16:30
  • Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη, 09:30-14:00
  • Χανιά, Αίθουσα Πολιτιστικού Συλλόγου Ασή Γωνιά, 09:00-09:40
  • Χανιά, Ενοριακό Κέντρο Γεωργιούπολης, 10:15-11:00
  • Χανιά, Πολιτιστικός Σύλλογος Βρυσών, 11:30-12:15
  • Χανιά, Δημαρχείο Καλυβών, 12:45-13:30
  • Χίος, Πλατεία Βουνακίου 09:00-15:00.

Σχετικά Άρθρα

Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Συνεχίζοντας την περιήγησή σας, δίνετε την συγκατάθεσή σας για την χρήση των cookies. Aποδοχή